Strona głównaDOMNowoczesne lampy od polskiego producenta

Nowoczesne lampy od polskiego producenta

Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami lampy typu użytkowego oraz dekoracyjnego można z powodzeniem nabyć od lokalnych producentów. Jednym z takich jasnych punktów na mapie designu oświetleniowego jest firma VENTI®. Jej działalność zapoczątkowano dokładnie 3 dekady temu i od tego czasu producent ten nieustannie modyfikuje swoją ofertę tak, by lampy VENTI® odpowiadały zarówno na oczekiwania najbardziej wymagających klientów, jak i były zgodne z trendami, a przy tym spełniały normy unijne w zakresie bezpieczeństwa oraz aspektu ekologicznego.

Lampy spełniające oczekiwania

W katalogu produktów zwraca uwagę wyjątkowa różnorodność. Obok przepięknych ozdobnych żyrandoli kryształowych dostępne są także uniwersalne plafoniery, kinkiety, nowoczesne lampy sufitowe, lampy stojące…Klienci mają również wyjątkową okazję, by zamówić produkt zaprojektowany i wykonany specjalnie dla nich. Oczywiście obok estetyki niezwykle istotna pozostaje niezawodność i funkcjonalność lamp. Przed dystrybucją lampy przechodzą szczegółową, kilkuetapową kontrolę.

Dla osób, które szczególnie cenią sobie przyjazne ekologii oraz domowemu budżetowi rozwiązania lampy VENTI® to także doskonały wybór. Mimo wykorzystania najwyższej jakości materiałów ceny lamp są relatywnie niskie, natomiast aspekt ekologiczny jest równie ważny. W wielu modelach stosowane jest praktyczne i pozwalające na uzyskiwanie kilku efektów estetycznych oświetlenie LED.

Oryginalna stylistyka, wysoka jakość materiałów, praca włożona w indywidualne projekty – wszystkie te cechy produktów klienci mogą zweryfikować naocznie przed zakupem. W salonie oświetlenia VENTI® w Mazańcowicach (niedaleko Bielska – Białej) znajduje się pełna ekspozycja. Lampy można nabyć również w sklepach stacjonarnych zaprzyjaźnionych budowlanych marek. Obok tego firma prowadzi oczywiście sprzedaż internetową – w skali krajowej oraz międzynarodowej. Dużą wagę przykłada się do profesjonalnej obsługi klienta, fachowe doradztwo przy wyborze produktu obejmuje podanie pełnych informacji o nim.

Oświetlenie do każdego wnętrza

Produkty VENTI® są doceniane na całym świecie, są odzwierciedleniem aktualnych trendów oraz ponadczasowego eklektyzmu, co zapewnia obecność firmy na Międzynarodowych Targach w Polsce oraz poza jej granicami. Zatrudnieni przez firmę projektanci to specjaliści światowej klasy. Niezwykle rozbudowana oferta lamp kryształowych jest kierowana do odbiorców indywidualnych i nie tylko. Lampy VENTI® zdobią liczne wnętrza hotelowe, restauracyjne, sale eventowe, a nawet budynki sakralne. Warto dołączyć do grupy zadowolonych klientów, zwłaszcza, że katalogi oryginalnych, zaprojektowanych od podstaw lamp są na bieżąco aktualizowane, a podejście pracowników do powierzonych zadań jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego z ekspozycją: Mazańcowice, ul. Spółdzielcza 57 lub odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.lampyventi.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read