Strona głównaARANŻACJEUrządzamy mały, przytulny salon - wskazówki

Urządzamy mały, przytulny salon – wskazówki

Nie ulega wątpliwości, że salon jest jednym z najbardziej kluczowych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Z całą pewnością wybór mebli i dekoracji do salonu nierzadko nastręcza trudności. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń o niewielkich rozmiarach. Mały metraż nie oznacza jednak, że musimy rezygnować z urządzania salonu w stylu, który wydaje nam się interesujący.

Na co zwrócić uwagę urządzając mały salon?

Nie da się ukryć, że każdy chce posiadać salon o atrakcyjnym wyglądzie. Nawet jeżeli nasz salon jest niewielki, możemy urządzić go w wymarzonym przez siebie stylu. Z całą pewnością trzeba mieć na uwadze, że do małego salonu dobrze byłoby wybrać kanapę niewielkich rozmiarów. Śmiało można postawić na takie dwuosobowe. Nie da się również ukryć, że warto zrezygnować z regału stojącego na rzecz półek wiszących. Te również z powodzeniem mogą nam służyć do przechowywania książek oraz ulubionych płyt.

Jaki powinien być przytulny salon?

Z całą pewnością każdy z nas ma nieco inną definicję przytulnego salonu. Na pewno jednak dobrze będzie, jeżeli znajdą się w nim miękkie fotele oraz kanapa. Jeżeli mamy niewiele miejsca, możemy zrezygnować z kanapy na rzecz foteli lub odwrotnie. Dobrze byłoby również zakupić niewielkich rozmiarów stolik do kawy. W przytulnym salonie świetnie sprawdzą się również małe szafki, w których możemy przechowywać drobne przedmioty.

Podsumowując wyżej zebrane rozważania z łatwością można wskazać, że urządzenie przytulnego salonu jest jak najbardziej możliwe. Nie da się ukryć, że w małym salonie przydadzą się takie meble jak: stolik do kawy, półka na książki, miękka kanapa i fotele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read